22.06. 2017 r. w gr. IV odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Przebiegło ono dość nietypowo, bo kreatywnie i twórczo. Dzieci pożegnały się ze sobą wykonując dla siebie pamiątkowe obrazki. Pomagali w tym oczywiście rodzice, którzy tym razem byli nie tylko widzami, ale i czynnymi uczestnikami uroczystości. Wspólnie z dziećmi wykonali piękne obrazki w ramkach dla wylosowanego dziecka. Wszyscy bardzo się starali, aby prace były ciekawe i naprawdę okazałe. Największą frajdą dla dzieci był moment, kiedy wręczali swoją pracę wylosowanemu koledze lub koleżance. Wszystkie dzieciaki złożyły obietnicę, że obrazki umieszczone zostaną na honorowych miejscach w ich pokojach, by długo przypominały im wspólne chwile spędzone w przedszkolu. Po owocnej pracy nastąpił uroczysty moment, kiedy to pani dyrektor życzyła dzieciom odchodzącym do szkoły powodzenia oraz zdobywania samych jak najlepszych ocen w szkole. Przyszli uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola, książki oraz słodkie upominki. Pozostałe dzieci również obdarowane zostały drobnymi upominkami i słodkościami. Uroczystość zakończyła się wspólnym słodkim poczęstunkiem oraz wspólnym pozowaniem do zdjęć.