Kontakt

Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3, ul. Wojska Polskiego 6, 42-700 Lubliniec, sekretariat@pm3.lubliniec.pl, tel. 34 351 14 03

          W ramach  projektu „w zakresie zadań finansowanych przez PZU” postanowiliśmy zorganizować wewnątrz przedszkolny konkurs plastyczny „ZDROWY PRZEDSZKOLAK” na temat zdrowia i aktywnego stylu życia. Nasze działania poprzedziliśmy zaproszeniem do „Trójeczki” gości, którzy na co dzień związani są z dbaniem o zdrowie.

 Pierwszym gościem była pani doktor pediatra ANNA GRUS, która w ciekawy i przystępny sposób przybliżyła nam podstawowe sposoby dbania o zdrowie i zasady zdrowego odżywiania. Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy upominki – kolorowanki i uśmiechnięte naklejki „dzielny pacjent”.

Następnego dnia odwiedzili nas kolejni goście sportowcy – trenerzy TOMASZ i WOJCIECH. Nie zabrakło wspólnych ćwiczeń gimnastycznych, pokazu sprzętu sportowego oraz przekazu multimedialnego „jak doktor Zdrówko dba o tężyznę fizyczną”. Podsumowaniem spotkania był konkurs wiedzy sportowej.

W podziękowaniu za wspólnie spędzony czas przygotowaliśmy dla  naszych gości – niespodzianki – dietetyczne ciasteczka i kwiatki.

DZIĘKUJEMY ZA SPOTKANIA!!!

Galeria

Przejdź do treści Przejdź do menu