Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. W tym roku uroczystość tę obchodziliśmy w naszym przedszkolu w poniedziałek 21 września. Tego dnia dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy przez Radę Rodziców, która zorganizowała dla nich wspaniałą zabawę. Zaraz po śniadaniu kolejne grupy świetnie bawiły się na placu przedszkolnym, biorąc udział w zabawach sensoplastycznych. Dzieci poznały ciecz nienewtonowską, lepiły babki z piasku kinetycznego, bawiły się kolorowym makaronem oraz przebierały w różnorodnych ziarnach. Radość i śmiech udzieci świadczyły  o wspaniałej zabawie. Dopełnieniem imprezy była wata cukrowa, pyszne soczki i smaczne owoce. Dzień ten dostarczył dzieciom okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami serdecznie dziękują Radzie Rodziców za przygotowanie tak wspaniałej uroczystości.

Galeria super przedszkolaków