16.02.2021 r w grupie ,,Nutki” świętowaliśmy Walentynki- czyli Dzień Miłości i przyjaźni. Dzieci w tym dniu ubrały się na czerwono a w naszej sali częstym motywem były serca. Wszyscy byli dla siebie serdeczni i podkreślaliśmy siłę ciepłych słów i dobrych czynów. Dzieci uczestniczyły w pogadance na temat obchodzonego święta, opowiadały  o bliskich osobach, które kochają. Zastanawiały się kogo można nazwać przyjacielem i jaki on powinien być. Nie zabrakło też serduszkowego poczęstunku i zabaw walentynkowych. Najbardziej spodobało im się pluszowe serce, które dzieci symbolicznie przekazywały sobie nawzajem, mówiąc przy okazji coś miłego drugiej osobie. W ten sposób powstał łańcuch przyjaźni. ,,Nutki” będą starały się pamiętać o tym, żeby być życzliwym dla siebie nie tylko w Walentynki, ale każdego innego dnia.