Od samego rana Świąteczna Rada Rodziców rozdawała dzieciom pierniczki, które później wraz z nauczycielkami dzieci lukrowały w salach. Przed przedszkolem czekała na dzieci świąteczna foto budka, w której chętnie pozowały do zdjęć rodzicom. Największą niespodzianką dla dzieci było zdobienie drewnianych choinek. Tego dnia w przedszkolu było słychać dużo dziecięcego śmiechu, który dochodził z sal przedszkolnych. Pierniczki, które dzieci przepięknie udekorowały zniknęły bardzo szybko w ich dziecięcych brzuszkach. Tego dnia królowała świąteczna atmosfera.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy dzieciom, rodzicom oraz pracownikom przedszkola samych pięknych chwil w gronie najbliższych osób, wyjątkowej atmosfery, wiele ciepła rodzinnego i radości oraz dużo zdrowia, szczęścia, optymizmu i serdeczności w nadchodzącym 2021 roku.

Rada Rodziców   0_961d3_3a633823_XL