We wtorek 15.09.2020 r. gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci w drodze do przedszkola oraz bezpieczne korzystanie z telefonu, tabletu i komputera.  Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w  spotkaniu. Odpowiadały na pytania pani policjantki i wykazywały się dużą wiedzą na temat ruchu drogowego. Utrwalały zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy i chodniku oraz znajomość numerów alarmowych. Pani policjantka odpowiadała na wiele pytań zadawanych przez dzieci, a także prosiła o rozważne korzystanie z telefonu, tabletu czy komputera. Wizyta zaproszonego gościa pomogła utrwalić nam zdobyte dotychczas wiadomości oraz wzbogacić naszą wiedzę o nowe.   W podziękowaniu za wspaniale spędzony czas oraz cenne informacje i wskazówki dzieci wręczyły podziękowanie oraz piękny własnoręcznie przygotowany rysunek. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie.

Policjant