Szanowni Państwo z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu prace konkursowe „Lubliniec w Obiektywie Przedszkola”   wykonane przez dzieci z lublinieckich przedszkoli pod bacznym okiem rodziców.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!

1-miejsce dla Wojciecha Nikolczuk wraz z mamą      B R A W O  !!!

2-miejsce dla Alicji Niejadlik wraz z mamą    B R A W O  !!!

3-miejsce dla Jacka Kaziaka wraz z rodzicami    B R A W O  !!!

Bardzo dziękujemy uczestnikom za udział i zaangażowanie  w naszym konkursie oraz przepiękne zdjęcia wyjątkowych miejsc w naszym mieście.

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 19.05.2022 r. o godz. 11.30
w Miejskim Przedszkolu Integracyjnym nr 3

Nagrody dla pozostałych uczestników konkursu zostaną dostarczone do poszczególnych placówek przedszkolnych

KOCHANI !!  PRACE NA ŻYWO MOGĄ PAŃSTWO PODZIWIAĆ od 10 do 17 czerwca w Galerii Handlowej 11-stka, serdecznie zapraszamy  !!! bo WARTO !!

• Dziękujemy naszej wspaniałej komisji konkursowej Pani Aleksandrze Sczygieł, Panu Danielowi Dmitriewowi oraz Panu Mirosławowi Szraucnerowi za udział i pomoc w wyłonieniu zwycięzców.
  • Dziękujemy Jednostce Wojskowej Komandosów w Lublińcu za wypożyczenie sztalug i antyram
  • Dziękujemy Dyrekcji i personelowi Galerii Handlowej 11-stka za możliwość zorganizowania wystawy prac naszych uczestników – dziękujemy, że zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc

Dziękujemy za wsparcie poligraficzne:

• KSERO STUDIO Z.S.B Zygfryd Basan
  • P3 DESIGN Jakub Sierociński