Tegoroczne świętowanie Dnia Dziecka trwało aż 2 dni.

01.06.świętowaliśmy w bajkowej krainie natomiast dziś 07.06 dzięki pomocy i wsparciu Rady Rodziców nasze przedszkole odwiedzili opiekunowie alpak z ich włochatymi podopiecznymi. Każdy przedszkolak karmił i głaskał przyjazne zwierzę. Przytulnie alpak ma działanie relaksacyjne oraz buduje  pozytywna atmosferę.

Bajeczny scenariusz Dnia Dziecka, to oczywiście wspaniały pomysł naszych pedagogów, którzy wraz z Radą Rodziców i całą obsługą przedszkola, przenieśli nasze kochane dzieciaki w odległe wioski świata.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Dzieci Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 3

Składają serdeczne podziękowania:

Rodzicom, Darczyńcom, Radzie Rodziców i Sponsorom

Za życzliwość, pomoc i wsparcie naszych działań mających na celu uczczenia wspaniałego Dnia Dziecka w naszym przedszkolu. To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić tę wspaniałą uroczystość, która w historię naszego przedszkola już wpisała się wielką kolorową literą i daje nam powody do wyrażenia naszej wdzięczności w słowach podziwu dla Państwa bezinteresowności, życzliwości i przyjaźni.

Nasze działania podczas Dnia Dziecka wsparli:

Mirosław i Elżbieta Nahajowscy (za kolorowe łopatki do piaskownicy)

– DZIĘKUJEMY!!

Dziadkowie Bruna Bazan z grupy III Misie (za wspaniałe parasole i namiot ogrodowy)

– DZIĘKUJEMY!!

Rodzice Rafaela Łubowskiego z grupy III Misie (za ogrom kolorowych zabawek do piaskownicy)

Za wsparcie finansowe

Kategorie: 2020/2021