Bileciki zabieramy i uśmiechem się witamy 🙂

„Nigdy nie zapominaj się uśmiechać, bo dzień bez uśmiechu jest dniem straconym”

-Charles Chaplin

DZIEŃ UŚMIECHU w „Trójeczce”

Światowy Dzień Uśmiechu to jeden z najmilszych dni w roku. Pomysłodawcą tego święta był Harvey Ball. To właśnie on w 1963 roku stworzył słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle! Uśmiech na twarzy możemy wywołać na wiele sposobów, jednym z nich jest zaproszenie do wspólnego spędzenia czasu w naszym przedszkolu.

Już przy wejściu nasza „Trójeczka” przyozdobiona żółtymi balonikami i „buźkową” girlandą szeroko uśmiechała się do wszystkich rodziców i dzieci. Nasi milusińscy mogli także nabyć bilet do krainy uśmiechu,  gdzie śmiech łączy wszystkie dzieci z grupy „Nutek”, „Biedronek”, „Misiów” i „Ananasków” oraz sprawia, że nasze pociechy czują się szczęśliwe. Pokazywanie uśmiechu „od ucha do ucha” wprowadziło przedszkolaków i cały personel przedszkola w świetny nastrój. Wspólne zabawy i pląsy dały wiele radości, dzieci miały uśmiechnięte buźki i okazywały sobie wiele sympatii i przyjaźni. Dopełnieniem pysznej zabawy było wręczenie wszystkim przedszkolakom medali z uśmiechem.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim Przyjaciołom „Trójeczki” za pomoc w dekoracji przedszkola!!!