Jeżyki to nowa grupa w naszym przedszkolu. Maluszki, to dzielne przedszkolaki, które od pierwszego dnia odważnie stawiają pierwsze kroki w nowym miejscu. W piątek i poniedziałek Jeżyki zwiedzały przedszkole i jego otoczenie. Co prawda, najciekawsze miejsca zwiedziły już z rodzicami podczas spotkania adaptacyjnego, jednak w codzienność przedszkola wprowadziły je pani Renata i pani Ewa. Dzieci świetnie bawiły się na Sali rekreacyjnej, korzystając z basenu z piłkami, ścieżki sensorycznej i równoważnej oraz kamieni sensorycznych. Mogły również powspinać się na piankową wyspę. Dużą atrakcją okazała się  podwieszana platforma, wielka kolczasta piłka sensoryczna, deskorolka i drabinka do wdrapywania się. Korzystając z pięknej pogody, w towarzystwie grupowej gąsienicy Jeżyki wybrały się również na przedszkolny plac zabaw. Tam mogły pobiegać, skorzystać z urządzeń terenowych i pobawić się w kółeczku.

Wszystkim Jeżykom życzymy udanego, ciekawego i  pełnego wrażeń pobytu w naszym przedszkolu.

Kategorie: 2021/2022