Kontakt

Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3, ul. Wojska Polskiego 6, 42-700 Lubliniec, sekretariat@pm3.lubliniec.pl, tel. 34 351 14 03

Przyszła pora na podsumowanie kolejnego konkursu, który odbył się w naszym przedszkolu w listopadzie. Niezmiernie cieszymy się z tak dużego zaangażowania dzieci i ich rodziców oraz podjęcia wspólnych działań – mamy nadzieję, że czas spędzony razem podczas tworzenia prac przyniósł wszystkim sporo radości.

W tym konkursie zwycięzcą jest KAŻDY uczestnik – KAŻDE dziecko i KAŻDY rodzic – a najpiękniejszą nagrodę daliście sobie sami – WSPÓLNE CHWILE!

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy każdemu z Was – to było prawdziwe wyzwanie zarówno dla Małych, jak i Dużych, którego efektem jest galeria stworzona w naszym przedszkolu. Każda praca pokazuje, jak dużo wysiłków zostało w nią włożone – i właśnie to było dla nas najważniejszym celem. Chcieliśmy, aby zorganizowany przez nas konkurs był powodem dla którego przedszkolaki będą mogły wraz ze swoimi rodzicami zasiąść przy wspólnym stole.

To bardzo ważne w czasach, w których żyjemy – kiedy każdy jest zabiegany, a ilość obowiązków nie oszczędza żadnego z dorosłych, często brakuje chwili na oddech i wspólne rodzinne aktywności, dlatego tym bardziej cieszy nas to, że tylu Rodzinkom to się udało.  Z tego powodu my również chcemy docenić wszystkie starania – dla każdego uczestnika przygotowaliśmy wyjątkową indywidualną nagrodę, a dodatkowo każda z grup otrzymała kreatywne upominki.

 

Kategorie: 2021/2022

Przejdź do treści Przejdź do menu