Po tym, jak Jeżyki odkryły tajemnice Trójeczki przyszła pora na nowe doświadczenia. Od poniedziałku najmłodsze przedszkolaki poznawały zasady bezpieczeństwa. W sali Jeżyków pojawiły się znaki drogowe, sygnalizacja śwetlna, a nawet zebry. Umiejętność przechodzenia przez pasy przećwiczyliśmy wspólnie zarówno w sali, jak i w terenie podczas pierwszego spaceru po najbliższej okolicy. Dodatkowo mieliśmy okazję gościć Pana Policjanta, który też przypomniał o najważniejszych zasadach. Jednak to nadal nie wszystko! Korzystając ze wspaniałej pogody zajęcia języka angielskiego zostały przeniesione na kocyk do przedszkolnego ogrodu, gdzie poza nimi Maluszki korzystały z placu zabaw, bawiły się w piaskownicy, a także zajadali drugie śniadanka pełne witamin. Oczywiście na zakończenie naszego tygodnia obowiązkowo dla naszych jeżyków kino bambino i psi patrol 🙂 i chodź pogoda nie była już tak wspaniałą z pewnością będziemy wspominać ten tydzień z szerokim uśmiechem.

Kategorie: 2021/2022