Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi.

Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka. Dlatego grupa Jeżyków do której uczęszcza wrześniowa jubilatka Alusia, która nie mogła do tej pory poznać swoich kolegów i koleżanek otrzymała nietypową niespodziankę. Z tego też powodu Jeżyki wpadły na fantastyczny pomysł i zrobiły Alusi niesamowity prezent. We wtorek po pysznym śniadanku, z ogromną dawką dobrego humoru i energii połączyły się z Alusią poprzez Google Meet i zaśpiewały uroczyście sto lat. Jeżyki przedstawiły się Alusi, życzyły wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim jak najszybszego powrotu do przedszkola. Prezent w postaci albumu z kolorowankami, które malowały bardzo chętnie i starannie obiecały przekazać jak tylko Alusia wróci do przedszkola.

Życzymy Alusiu jeszcze raz wszystkiego najlepszego i szybkiego „spotkania na żywo”.

Kategorie: 2021/2022