promocja na stronę 608x335

Dlaczego my?

Jesteśmy jedynym Przedszkolem Integracyjnym w powiecie lublinieckim, o  ponad 20 letniej tradycji powołanym do zapewnienia kompetentnej opieki dzieciom oraz ich rówieśnikom o specjalnych potrzebach edukacyjnych,  dzięki czemu dzieci z różnymi niepełnosprawnościami mogą przebywać i w  pełni rozwijać się w grupie rówieśniczej, z kolei dzieci pełnosprawne uczą się akceptacji i opiekuńczości – dla nas każde dziecko jest równe i bardzo wartościowe, praca wszystkich osób w przedszkolu ukierunkowana jest na zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa oraz atmosfery sprzyjającej indywidualnemu rozwojowi każdego dziecka, dla nas rodzice, dzieci i nauczyciele to równorzędne podmioty w procesie wychowania i edukacji, staramy się być równorzędnymi partnerami w procesie edukacji i wychowania...

Nasza misja

"Być przyjaznym dziecku, realizować koncepcję przedszkola otwartego, związanego z rodziną i społecznością lokalną".

Oferta edukacyjna

Przedszkole gwarantuje dzieciom i ich rodzicom profesjonale kształcenie i rozwijanie umiejętności dziecka pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Realizowane w przedszkolu zajęcia skupione są wokół następujących obszarów edukacyjnych: - wychowanie zdrowotno - ruchowe - wychowanie muzyczne - wychowanie plastyczne - kształcenie umiejętności matematycznych - przygotowanie do nauki czytania i pisania

Znajdź nas:

Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3 ul. Wojska Polskiego 6 42-700 Lubliniec tel. 34 351 14 03 dyrektor@pm3.lubliniec.pl sekretariat@pm3.lubliniec.pl Wyświetl większą mapę